Aktuality

 • 14. 4. 2019

  Sociální bydlení není pro nepřizpůsobivé, říká kandidát na starostu Prahy 3 Petr Venhoda

  V Praze nebývale rostou nejen ceny bytů, ale také nájemného. Zvyšující se výdaje za bydlení musí řešit stále více Pražanů. Jedním z těch, kteří v metropoli prosazují větší rozvoj sociálního a dostupného bydlení, je Petr Venhoda, který v komunálních volbách kandiduje na starostu Prahy 3.

 • 24. 3. 2019

  Šéf ANO na pražském Žižkově o obrození tamní radnice: Vyházet z okna starostku Hujovou i s ODS a ČSSD

  ROZHOVOR „Současná starostka Hujová, představitelka TOP 09 v Praze 3, zosobňuje spíše aroganci moci, než že by se snažila lidem ve své funkci pomoci. Připomeňme si její nedávné vystoupení proti obyvatelům Prahy 3, které pranýřovala za to, že zasadili květiny na Žižkově,“ kritizuje současné vedení radnice Prahy 3 tamní předseda ANO Petr Venhoda.

 • 3. 3. 2019

  Metropole potřebuje dostupné bydlení

  Ceny bytů v Praze stále rostou a zpřísňují se kritéria pro získání hypoték. To se odráží i na zvyšujících se cenách tržního nájemného. Bydlení v metropoli se stává těžko dostupným už i lidem se středními příjmy a přirozeně mladým lidem, kteří potřebují zázemí pro založení rodiny.

 • 24. 2. 2019

  Proč v rozpočtu Prahy 3 chybějí peníze?

  Obecní pokladna Prahy 3 byla v létě prázdná. Kde se stala chyba? V rozpočtu se počítalo s příjmy z privatizace bytů, která se zpozdila. Radnice ale také vydává peníze na zbytečné projekty.

 • 10. 2. 2019

  Ať je Praha 3 zase místem, kde se dobře žije

  Naše městská část Praha 3 by se měla opět stát vyhledávanou zónou pro svoje typická zákoutí tak, jak tomu bylo ...

 • 3. 2. 2019

  Hezké prostředí udělá lidi štastnějšími! Záléží radnici na naší dobré náladě?

  Je Praha 3 dost zelená? Je zelená, ale také dost „neupravená“. A taky tak trochu neumytá. Občas sice její ulice pokropí, ale neumyjí. Pouze zametou, a rozvíří tak prach. To všechno by se dalo změnit. Stačí, když novým radním nebude chybět cit a vkus. A když jim bude trochu záležet na dobré náladě obyvatel.

 • 27. 1. 2019

  Když stavět, tak u nás s rozumem

  Na Nákladovém nádraží Žižkov se mají postavit ...

 • 20. 1. 2019

  Déčkem domů

  Podporujeme výstavu trasy metra D na Žižkov...

 • 6. 1. 2019

  Farmářské trhy na „Jiřáku“

  Kvalita produktů, které nabízejí farmáři na trzích...

 • 1. 1. 2019

  Férová a rychlá privatizace bytů

  Hned po volbách by se měla řešit situace obecních nájemců...

 • 31. 12. 2018

  Pořádek a bezpečí

  Naší prioritou je bezpečnost na ulicích, aby se...

 • 30. 12. 2018

  ANO, makáme

  Na svatého Martina se konal Krajský volení sněm, na kterém byl novým předsedou pražského hnutí ANO zvolený radní Prahy 11 Jan Říčař. Nový předseda získal podporu a hlasy naprosté většiny přítomných delegátů, mezi kterými jsme byli i my z Prahy 3. Ve funkci Jan Říčař nahradil ministra Martina Stropnického, který se pro své další povinnosti rozhodl již na tuto funkci nekandidovat. Sněm zvolil rovněž místopředsedy, kterými se stali Miroslav Nauč, Karel Grabein Procházka a Radomír Nepil.

 • 17. 3. 2018

  ANO, mám rád Prahu

  Zaujala Vás činnost hnutí ANO? Staňte se sympatizantem!

 • 2. 10. 2017

  Náš stát budeme řídit s péčí řádného hospodáře. Efektivně.

  Zavedeme ověřené postupy z podnikání. Centrální nákup, koncentraci majetku státu na jedno místo, centralizaci IT a digitalizaci. Najdeme úspory ve všech oblastech fungování státu.

 • 22. 9. 2017

  Prožijte Den s Armádou ČR

  na Letenské pláni v Praze

 • 11. 9. 2017

  Ochráníme naše národní zájmy a identitu

  Budeme bojovat proti ilegální migraci a za uzavření vnější evropské hranice a její obranu silami evropských armád NATO nebo policejními útvary členských států EU. V EU a NATO budeme aktivně prosazovat české zájmy.

 • 5. 9. 2017

  První knížka Andreje Babiše ke stažení zdarma

  Psal jsem ji za pomoci mnoha lidí víc než rok. Je to moje vize České republiky v roce 2035. Možná vás to překvapí, ale zatím jsem první politik v naší zemi, který něco takového napsal. Poslední, kdo to udělal, byl Jan Antonín Baťa, když napsal Budujme stát pro 40 000 000. Od té doby nikdo. K téhle knížce už se vyjádřilo spousta lidí, ale ne každý ji četl. Vydal jsem ji zdarma, ať je pro každého. Nejdřív tištěnou a pak i elektronickou. A myslím, že byste na ni měli mít názor. Měli bychom přemýšlet o vizi naší země.

 • 24. 4. 2017

  ANO, bude jazz!

  Přijďte strávit příjemné odpoledne na náplavku, kde na vás čeká salonní loď Nepomuk plná jazzu. 1. května patří pražská náplavka jazzu!